Autum is Coming


Oblizuję usta słodkie od wspomień, chowając się pośród ciepłych barw - brązów, pomarańczy i żółci, gdyż tuż za rogiem jesienna nostalgia czycha, by wkraść się do mojej duszy. Eksperymentuję i sprawdzam, dlatego też na chwilę odszedłem od poszarpanych spodni i kamizelek, od mocnych i ciężkich kolorów, choć wciąż zachowuję krzyżowe dodatki, w postaci bransoletki od Romantica. Do jeansowej koszuli i musztardowych spodnii wybrałem brązowe buty ze skóry i kapelusz. ENJOY!

I lick my lips sweet of reminiscences and I hide beetween hot colors - brown, orange and yellow, `cause autum wants to sneak inside me. I experiment and check and I have left ragged trousers and heavy colors, but I still wear crosses and accesories like my brancelet from Romantica. To jeans shirt and mustard pants I chose brown leather shoes and a hat. ENJOY!


Pants: Zara
Shoes: Priscilla
Accesories: Romantica (facebook)
Shirt: H&M
Pics by K
Thank U

12 komentarze :

 1. O tym, że jesteś niesamowity to pewnie wiesz, bo i pewnie każdy Ci to ciagle powtarza... Ale cóż, nie będę oryginalna- NIESAMOWITY JESTEŚ DROGI SPALONY TOŚCIE! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. brakuje mi tutaj grubego, skórzanego paska oddzielającego spodnie od koszuli. cudowne buty - bardzo dobrze, że postawiłeś na coś delikatniejszego od tych topornych workerów. w końcu, jakby nie patrzeć, wciąż mamy lato. :) pozdrawiam ciepło!

  OdpowiedzUsuń
 3. Jesteś niesamowity! Chciałabym aby mój też miał takie wyczucie stylu! Kolor spodni jest genialny - nigdy nie lubiłam musztardowego i właśnie chyba mnie do niego przekonałeś ;d Miłego wieczoooru :)

  OdpowiedzUsuń
 4. your style is just so effortlessly beautiful, x

  OdpowiedzUsuń
 5. Określić Cię 1 słowem to... niepowtarzalność :) Podoba mi się ta stylizacja, chociaż rzeczywiście brakuje tu paska :P Mimo wszystko wolę cię w bardziej rockowym wydaniu ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam nadzieje że się nie pogniewasz jeżeli zapytam Cię czy "krzyżowe" dodatki wynikają z twojej wiary czy jedynie z trendu?

  OdpowiedzUsuń
 7. Masz ciekawy niepowtarzalny i napewno orginalny styl Spalony Toście

  OdpowiedzUsuń

 

contact

E-mail: Spalonytost@gmail.com

LIKE IT

Soon.

Meet The Author

Luk | 21 years-old | Fashion Icons: Mary-Kate Olsen, Sarah Jessica Parker, Kayne West | Fav Designer: Aleksander Wang | Photography Student