Hello Autumn


Żegnam się z latem, chowając - na dno szafy - krótkie spodenki i zatapiając się w czerni. Niestety spadek temperatury nie pozwala mi na wyjście z domu bez czegoś cieplejszego, dlatego wykorzystałem okazję i postanowiłem dodać nutkę koloru. Do czarnych spodni i butów, ciemnej koszulki dodałem kolorową bluzę, którą znalazłem w jednym z vintage shop`ów.  

I say goodbye to the summer and I hide to the bottom of the wardrobe shorts while sinking in blackness.Unfortunately, the temperature drops and I am not allowed to go out without something warmer so that's why I took the chance and I decided to add a little bit of something colorful. To black pants and shoes, and dark shirt I added a colorful hoodie that I found in one of the vintage shops.
Blouse: Vintage / T-shirt: KLEKKO / Boots: Bershka / Fullcap: PaprockiBrzozowski 


7 komentarze :

 1. I love your blog! You`re so handsome and stylish! xx

  OdpowiedzUsuń
 2. Widzę, ze nic się nie zmieniło. Nadal jesteś w tym co robisz geniuszem. Życzę wygrania konkursu i serdecznie pozdrawiam.
  http://balakier-style.pl/

  OdpowiedzUsuń
 3. po raz kolejny wspaniałe zdjęcia i świetny look. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystko pasuje do siebie idealnie. Ta kurtka Vintage to genialne znalezisko!

  OdpowiedzUsuń
 5. Zajefajny blog :)
  Co byś powiedział na wspólną sesje ? :)

  http://olivejasisnskafashion.blogspot.com/ wpadnij do mnie :)

  OdpowiedzUsuń

 

contact

E-mail: Spalonytost@gmail.com

LIKE IT

Soon.

Meet The Author

Luk | 21 years-old | Fashion Icons: Mary-Kate Olsen, Sarah Jessica Parker, Kayne West | Fav Designer: Aleksander Wang | Photography Student