Black Christmas


Wigilia to spotkanie, które jest wyjątkowe dla każdego z nas. W moim domu od lat się nie zmienia. Wszystko wygląda tak samo - czasami brakuje kilku osób, czasami jest ich nadmiar, lecz w tym roku będzie ona dla mnie wyjątkowo piękna. Będzie idealna. 

W tym roku postawiłem na czerń i bordo. Do czarnej koszuli z perłami założyłem bordowe spodnie. Wybrałem także czarny płaszcz, wysokie buty, kapelusz oraz biżuterię od Malvaretki. Mam także skarpetki w choinki, których niestety nie zobaczycie na poniższych zdjęciach.

Chciałem Wam życzyć przede wszystkim miłości - aby gościła zawsze, nie tylko w ciągu tych paru magicznych dni - oraz spokoju i samych przyjemności. MERRY!  

Pics by K
Thank U!


8 komentarze :

 1. Co wejdę na Facebooka, to wpadam na Twoje posty >.<".
  W tym roku na święta czerń będzie idealna ;).

  Udanych i magicznych świąt życzę :).

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja co prawda właśnie wychodzę. Postawiłam na styl Maggie. W kolorach ecru, bordo i czerni.
  Wesołych!

  OdpowiedzUsuń
 3. jak już gdzieś napisałam trafiłam tu pierwszy raz, jakieś 5 minut temu i powiem tylko WOW! Gratulacje dobrego wyczucia smaku, klasy i odwagi. Trwaj w tym co robisz i pokaż, że można mieć swój styl i czuć się z nim idealnie. Najlepszego i Nowego Roku uwieńczonego samymi sukcesami!

  OdpowiedzUsuń
 4. DUDE YOUR TOTALLY AWESOME! I enjoyed going through your blog a lot :). I had to follow. I hope you can check out my site: http://theproverbs.net and join if you would be so kind. Thanks for your time, hope to see you stop by. Happy Holidays and God Bless !

  Steven

  OdpowiedzUsuń
 5. świetnie ! *_* zdecydowanie czerń :)

  OdpowiedzUsuń
 6. zajebiście wyglądasz lecz jak bym cb zobaczyła na ulicy ubranego całego na czarno i w tym płaszczu tu bym się wystraszyła. Jest pięknie!!! ;)

  OdpowiedzUsuń

 

contact

E-mail: Spalonytost@gmail.com

LIKE IT

Soon.

Meet The Author

Luk | 21 years-old | Fashion Icons: Mary-Kate Olsen, Sarah Jessica Parker, Kayne West | Fav Designer: Aleksander Wang | Photography Student