Winter is BackNa przedmieściach słońca biegam i w pościelach się rozciągam. Spokój wypełnia mą duszę, myśli zalewa mi rozkosz. Jestem tu, za chwilę już tam. Wracam, tęsknie i czekam. Czekam na Ciebie.

Moja dzisiejsza stylizacja przepełniona jest akcesoriami od Miss Malwia. Przed chłodem bronię się skórzaną kurtką z futerkiem, ciemną koszulą w jasne paski, czarnymi spodniami z długim rozporkiem. Nie zabrało moich ukochanych creepersów oraz czarnego kapelusza. ENJOY!


I'm walking through the suburbs of sun, spreading out in beddings. My soul is filling with the silence and peace and bliss overflow my thoughts. I'm here, in a moment I'm there. I got back, missing you and still waiting. Waiting for you.

Today, my stylization is filled with accessories from Miss Malwia. My furry jacket helps me stand up for cold as also striped, dark shirt and black trousers with long zip. Of course, I couldn't not wear my favourite creepers and black hat. ENJOY!

Accessories: Miss Malwia 
Pics by Natalia 
Thank U

And special thanks to Sonja Janów20 komentarze :

 1. masz bardzo zmysłowe usta :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nabijając się z dresów, nosisz przy tym spodnie według mojej skromnej persony, do dresowych się zaliczające, wskazuje na to rzecz jedna - są w kroku wiszące.
  Stylizacja cudna, choć zapewne jesteś o tym przekonany, inaczej raczej byś jej nie wstawiał.
  Twoje aktualne włosy zniewalają mnie. Mógłbyś opisać to, w jaki sposób doprowadziłeś je do obecnego stanu? I jakich kosmetyków do włosów używasz, by się 'trzymały'. Ja mam z tym spory problem, wyglądają dobrze do pół miesiąca po ścięciu, choć to też nie jest do końca profesjonalne. Zależy mi na tym, z góry przesyłam wielkie podziękowania.
  xoxo

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nabijam się z dresów - DRESÓW, ubranych od stóp do głów i mentalnie dresem wypełnionych, gdzie napis PROSTO widnieje nawet na czole.

   Z włosami nie robię zupełnie nic, prócz regularnego mycia i nakładania odżywki. XO

   Usuń
  2. Zapomniałeś dodać, że je farbujesz.

   Hugs & Kisses

   Usuń
  3. Farbuje? Nie domyśliłbym się! (sarkazmowanie)
   Chciałem sprawdzić Twoją reakcję co do spodni nieco bardziej fashion niż klasyczne pumowe (czy innocholerno-firmowe) dresiki, takiej właśnie się spodziewałem.

   Powątpiewam nieco co do zwykłej odżywki!

   Usuń
  4. Odżywki używam takiej, jaką znajdę pod ręką :)

   Usuń
 3. Boże, wszystkie elementy tej stylizacji są tak idealnie dobrane... Dokładnie trafiłeś w mój gust ;D Najbardziej spodobały mi się buty i kołnierzyk. *__*

  OdpowiedzUsuń
 4. każda stylówka jest tutaj genialna. Nie mój styl ale kilka rzeczy chętnie bym u siebie widział. Gratuluję odwagi i determinacji.
  www.abrzuchacz.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ciekawe stylizacje! Dobrze wyglądasz z włosami zaczesanymi do tyłu - ostatnie zdjęcie: super!:)

  OdpowiedzUsuń
 6. gdzie mogę znaleźć takie okulary?

  OdpowiedzUsuń

 

contact

E-mail: Spalonytost@gmail.com

LIKE IT

Soon.

Meet The Author

Luk | 21 years-old | Fashion Icons: Mary-Kate Olsen, Sarah Jessica Parker, Kayne West | Fav Designer: Aleksander Wang | Photography Student