Fashion Week Poland part I and part II

Mój pierwszy Fashion Week zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. W tłoku, pomiędzy modnie wyglądającymi ludźmi, przewijały się również modne, znane mi twarze. Tysiące emocji, tysiące pozytywnych myśli. 

Pierwszego dnia udało mi się pojawić na ostatnie chwile i od razu pokochałem panującą tam atmosferę. Wybrałem czarny t-shirt, długi kardigan, kamelową kurtkę, szare spodnie oraz czarne creepersy. Całość uzupełniłem biżuterią od Romantica (klik), torbą od Letter Bag (klik) oraz akcesoriami od Miss Malwia (klik).

My first Fashion Week suprised me in very positive way . There were a lot of fashionable people and I saw a lot faces which I know from the fashion world. A thousands of emotions and positive thoughts.

On the first day I arrived for the last moment and I immediately fell in love with omnipresent atmosphere.
I chose black T-shirt, long cardigan, camel cap, grey trousers and black creepers. To the whole look I added Romantica's jewelry, bag from Letter Bag and accessories from Miss MalwiaDrugi dzień  zacząłem pokazem Polygonu, w którym od prezentowanych projektów bardziej podobała mi się muzyka oraz jego forma. Niestety, prócz kolekcji Grzegorza Kasperskiego i ku zaskoczeniu - projektów uczniów ASP nic nie przykuło mojej uwagi. Podobała mi się również swoboda i wolność w pokazie Łukasza Jemioła. Sam postawiłem na białą koszulę z czarną muszką od Bowstyle (klik), czarne spodnie, czarne futro oraz biało-czarne glany. Całość uzupełniłem biżuterią od Romantica oraz akcesoriami od Miss Malwia.

The second day I started with Polygon show, in which I prefered music and conception rather than collection. Unfortunately, apart from Grzegorz Kasperski's and -big surprise- ASP's collections, nothing has catched my eye. I also enjoyed freedom and chill during Łukasz Jemioł's show.
I decided to wear white shirt with leather bow from Bowstyle, simple baggy trousers, black fur and black&white Martens. I chose the same accessories like the one I wore the first day. 
Bow: Bowstyle
Accessories: Miss Malwia
Pants: Zara
Martens: Shop Online
Bag: Letter BagPics by Szymon Brzóska (click)
And special thanks to - Olga Kwiatek, Sonia Janów and Dorota Banasik

10 komentarze :

 1. ja niestety chorowałam :( i na fashion week nie poszłam, a śnił mi się po nocach ! :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też byłam pierwszy raz na Fashion Week i oczywiście Cię dostrzegłam, chociaż po cichu liczę, że wkrótce zmienisz fryzurę, nie dlatego, że jej nie lubię, ale tak po prostu jestem ciekawa Twojej odmiany w temacie fryzury ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zazdroszczę Fashion Week'a
  Świetny post :*

  OdpowiedzUsuń
 4. masz naprwde swietną urode ale szkoda ze marnujesz ja np z taką fryzurą albo tym luźnymi spodnami :(

  OdpowiedzUsuń
 5. Już od dawna śledzę Twojego bloga. Twoja relacja z FW bardzo fajna, ale muszę z przykrością coś ci powiedzieć ta sama torebka i dodatki na FW są demode :((( Ale ogólnie stylizacja mi się podoba!

  OdpowiedzUsuń
 6. super:) i z tą torbą byłeś żywą reklamą hehe :):*

  OdpowiedzUsuń
 7. a skąd ta karmelowa kurtka?? zdradzisz??

  OdpowiedzUsuń

 

contact

E-mail: Spalonytost@gmail.com

LIKE IT

Soon.

Meet The Author

Luk | 21 years-old | Fashion Icons: Mary-Kate Olsen, Sarah Jessica Parker, Kayne West | Fav Designer: Aleksander Wang | Photography Student