Red is Everywhere


Czerwień znów mnie zdominowała, prawdopodobnie za sprawą jesieni, która niewątpliwie nadchodzi. Pomimo, że robi się chłodniej to jednak rozprzestrzeniająca się melancholia uspokaja, a barwne liście pobudzają naszą wyobraźnię i przenoszą kolory na nasze uliczne stylizacje.
Zdecydowałem wygrzebać z szafy marynarkę, którą jakiś czas temu znalazłem w Second Handzie i jest ona głównym punktem mojej dzisiejszej stylizacji. Wybrałem również jeansy, których zbyt duże dziury zakryłem wzorzystym materiałem, czerwone skarpetki i wysokie czarne buty. Dodałem do tego czarny kapelusz i czerwone lenonki oraz bransoletkę od Romantica. ENJOY!

I am wearing red again. I feel that autumn is coming. It`s getting cooler but melancholy makes us calm and that makes our stylizations more colourful.
I bought this jacket in a Second Hand, few monts ago and it`s a main point of my stylization. I combined it with jeans, red socks, black boots, a black hat, red sunglasses and a bracelet from Romantica. ENJOY!


Jacket: Second Hand
Sunglasses: Shop Online
Bracelet: RomanticaPics by N
Thank U!

8 komentarze :

 1. Znowu kolorowa stylizacja.Brawo, bardzo mi się podoba. Ty to masz pomysły. Naprawdę super.

  OdpowiedzUsuń
 2. super. naprawdę z przyjemnością śledzimy Twoje stylizacje. Mimo że są dość odważne, nie tracą smaku i nie są przeładowane wszystkimi motywami, które są na czasie, jak u niektórych blogerów. Świetnie!

  OdpowiedzUsuń
 3. chciałabym zobaczyć Cię kiedyś w jakimś klasycznym eleganckim zestawie... masz niesamowitą urodę

  OdpowiedzUsuń
 4. Czerwień na facecie wygląda oszałamiająco! Przyjemnie jest oglądać takie zestawy, jak Twoje. Czekam na kolejne inspiracje!

  OdpowiedzUsuń
 5. ale podobają mi się te zdjęcia!

  OdpowiedzUsuń
 6. bardzo mi się podoba... koszula kapitalna

  OdpowiedzUsuń

 

contact

E-mail: Spalonytost@gmail.com

LIKE IT

Soon.

Meet The Author

Luk | 21 years-old | Fashion Icons: Mary-Kate Olsen, Sarah Jessica Parker, Kayne West | Fav Designer: Aleksander Wang | Photography Student