I Still Love Rock`n`Roll


Rozglądam się dookoła i widzę te, bliskie memu sercu, twarze, które pozwalają mi nie zwariować i nie oszaleć, gdy wszystko zmienia się nagle i przecina mi duszę. Wczoraj widziałem te twarze tak szczęśliwe i promienne, że tryskałem radością razem z nimi. To był dobry dzień - jeden z najlepszych od dłuższego czasu. Idąc na spotkanie z przyjaciółką, której nie widziałem od dłuższego czasu, postanowiłem założyć moje charakterystyczne czerwone spodnie i czerwone glany, z obawy że mnie nie rozpozna. Wybrałem również czarny t-shirt i łańcuszek z krzyżem. Nie będąc pewnym pogody, założyłem także (W KOŃCU!) czarną kurtkę skórzaną. Wciąż kocham Rock`n`Roll. EJNOY!

I look around and I see people who are in my heart and they save me from changes. I saw this people yesterday. They were happy and it made me feel happy too. It was a good day - one of the best in a long time. I met with my friend but I was afraid that she will not recognize me, so I decided to wear my characteristic red pants and red combat boots. I chose also a black t-shirt with studs, a cross chain and a leather jacket. I still love rock`n`roll. EJNOY!
Pants: Shop Online
Boots: Shop Online
T-shirt: ZaraPics by Hania (facebook)
Thank U!

11 komentarze :

 1. 2 Dwa pytania a w sumie 1. Gdzie kupiłeś bluzkę i plecak? imsebano.blogspot.com Zapraszam ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. Biel, czerń i czerwień to połączenie, które nie może zawieść, a skórzana kurtka z burzą włosów i skórzaną kurtką stanowią kwintesencję rockowej nonszalancji :)

  OdpowiedzUsuń
 3. łojacieżpierdziele ! przepraszam za wyrażenie ale jesteś zajebisty ! przejrzałam kilka Twoich postów i stwierdzam że jesteś świetny ! Zaczynam obserwować i zapraszam Cię do mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. włosy, stylizacja i zdjęcia. po prostu klasa. szczęka na ziemię.


  http://a-cup-of-ideas.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. A ja tam się kocham w Twoich włosach!

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak często farbujesz włosy? Są świetne! :)... A i czy robisz to sam czy u fryzjera? ;P

  OdpowiedzUsuń

 

contact

E-mail: Spalonytost@gmail.com

LIKE IT

Soon.

Meet The Author

Luk | 21 years-old | Fashion Icons: Mary-Kate Olsen, Sarah Jessica Parker, Kayne West | Fav Designer: Aleksander Wang | Photography Student